Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.14
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Hopkins twierdzi, że wycięcie scen masowych, kanibalistycznych morderstw zniszczyłoby cały film.
(PAP)Amerykanka autorką najlepszych zdjęć

fotografia Laureatką 44. dorocznego Konkursu World Press Photo została Amerykanka Lara Jo Regan.
Zwyciężczyni została także wyróżniona w kategorii "Życie codzienne". Jej zdjęcie przedstawia emigrantów - matkę z dzieckiem w ich domu w Teksasie. To wymowny obraz Amerykanów drugiej kategorii, którzy nie istnieją w oficjalnych rejestrach ludności.
(PAP)W Hollywood zaczęło się oskarowe szaleństwo

Amerykańska Akademia Filmowa ogłosiła we wtorek nominacje do Oscarów.
W kategorii Najlepszy Film do tegorocznej nagrody zostały nominowane obrazy: "Chocolat", "Gladiator", "Erin Brockovich", "Traffic", "Crouching Tiger, Hidden Dragon".
Wśród nominowanych do nagrody
Hopkins twierdzi, że wycięcie scen masowych, kanibalistycznych morderstw zniszczyłoby cały film.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Amerykanka autorką najlepszych zdjęć&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;fotografia&lt;/&gt; Laureatką 44. dorocznego Konkursu World Press Photo została Amerykanka Lara Jo Regan.<br>Zwyciężczyni została także wyróżniona w kategorii "Życie codzienne". Jej zdjęcie przedstawia emigrantów - matkę z dzieckiem w ich domu w Teksasie. To wymowny obraz Amerykanów drugiej kategorii, którzy nie istnieją w oficjalnych rejestrach ludności.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;W Hollywood zaczęło się oskarowe szaleństwo&lt;/&gt;<br><br>Amerykańska Akademia Filmowa ogłosiła we wtorek nominacje do Oscarów.<br>W kategorii Najlepszy Film do tegorocznej nagrody zostały nominowane obrazy: "Chocolat", "Gladiator", "Erin Brockovich", "Traffic", "Crouching Tiger, Hidden Dragon".<br>Wśród nominowanych do nagrody
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego