Typ tekstu: Książka
Autor: Artur Baniewicz
Tytuł: Drzymalski przeciw Rzeczpospolitej
Rok: 2004
Mniejsza z tym - wtrącił się granatowo ubrany spod palmy. - Proponuję nie tracić więcej czasu i przejść od razu do rzeczy.
Mężczyzna spod okna uśmiechnął się i podszedł do Kiernackiego z wyciągniętą dłonią.
- Ziętarski - skinął głową. - Miło, że przyjął pan nasze zaproszenie.
- Trudno było nie przyjąć - Kiernacki odwzajemnił się sąsiadce równie wymownym spojrzeniem.
- Nadzoruję sprawę z upoważnienia premiera. A to główni myśliwi - minister obrócił się w stronę stołu. - Generała Zagrodę pewnie pan zna, a pułkownika Woskowicza - uśmiechnął się przekornie - pewnie nie. A gdyby jednak, proszę nie mówić. Oni w UOP-ie nie lubią być rozpoznawani.
Żaden z wymienionych nie podniósł się z
Mniejsza z tym - wtrącił się granatowo ubrany spod palmy. - Proponuję nie tracić więcej czasu i przejść od razu do rzeczy.<br>Mężczyzna spod okna uśmiechnął się i podszedł do Kiernackiego z wyciągniętą dłonią.<br>- Ziętarski - skinął głową. - Miło, że przyjął pan nasze zaproszenie.<br>- Trudno było nie przyjąć - Kiernacki odwzajemnił się sąsiadce równie wymownym spojrzeniem.<br>- Nadzoruję sprawę z upoważnienia premiera. A to główni myśliwi - minister obrócił się w stronę stołu. - Generała Zagrodę pewnie pan zna, a pułkownika Woskowicza - uśmiechnął się przekornie - pewnie nie. A gdyby jednak, proszę nie mówić. Oni w UOP-ie nie lubią być rozpoznawani.<br>Żaden z wymienionych nie podniósł się z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!