Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.03 (28)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
punkty na 4 sekundy przed końcem meczu zdobył... Vinatieri. - To było przeraźliwe kopnięcie. To było fantastyczne kopnięcie. To jest właśnie gra! - powiedział w amerykańskim stylu trener zwycięzców Bill Belichick. Chwilę później szczęśliwi zawodnicy wylali na niego wielką bekę piwa. Kilka sekund później na stronie internetowej Patriots ukazał się komunikat o wymownym tytule "YeeeeeeHaaaaa!".
MAREK WAWRZYNOWSKI

Walczę o Delurę
Listkiewicz
Nowe gwiazdy niemieckiej Bundesligi Michał Delura (18 l.) z Schalke 04 Gelsenkirchen i Łukasz Podolski (18 l.) z FC Koeln mają polskie korzenie i deklarowali chęć gry dla Polski, ale szanse na to są coraz mniejsze.
Podolski jest już praktycznie stracony. Sam
punkty na 4 sekundy przed końcem meczu zdobył... Vinatieri. &lt;q&gt;- To było przeraźliwe kopnięcie. To było fantastyczne kopnięcie. To jest właśnie gra!&lt;/&gt; - powiedział w amerykańskim stylu trener zwycięzców Bill Belichick. Chwilę później szczęśliwi zawodnicy wylali na niego wielką bekę piwa. Kilka sekund później na stronie internetowej Patriots ukazał się komunikat o wymownym tytule "YeeeeeeHaaaaa!".<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;MAREK WAWRZYNOWSKI&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Walczę o Delurę&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Listkiewicz&lt;/&gt;<br>Nowe gwiazdy niemieckiej Bundesligi Michał Delura (18 l.) z Schalke 04 Gelsenkirchen i Łukasz Podolski (18 l.) z FC Koeln mają polskie korzenie i deklarowali chęć gry dla Polski, ale szanse na to są coraz mniejsze.<br>Podolski jest już praktycznie stracony. Sam
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego