Typ tekstu: Książka
Autor: Antoszewski Roman
Tytuł: Kariera na trzy karpie morskie
Rok: 2000
było do znalezienia.
Do Czosnaczka napisałem szczery, długi list, zapewniłem go o swoim uznaniu, poinformowałem o stanie rzeczy w Łapkach, o trudnościach, ale i o wspaniałych perspektywach. Ostrzegłem też lojalnie, że będę miał trudności z przekonaniem odpowiednich czynników, żeby go zatrudnić, ale że tu nie będzie studentów, perspektywy sączenia ideologicznych wypaczeń w młode dusze mniejsze, to i ministerstwo przymknie oko. Mam swoje sposoby załatwiania spraw. Myślałem o towarzyszce Walentynie jako mediatorze, gdyby co. Powiedziałem mu prosto i jasno, że nie będzie to stanowisko kierownicze, ale przecież nie o to chodzi w prawdziwej nauce.
Do dziewczyny ze statku, Marysia miała na imię
było do znalezienia. <br>Do Czosnaczka napisałem szczery, długi list, zapewniłem go o swoim uznaniu, poinformowałem o stanie rzeczy w Łapkach, o trudnościach, ale i o wspaniałych perspektywach. Ostrzegłem też lojalnie, że będę miał trudności z przekonaniem odpowiednich czynników, żeby go zatrudnić, ale że tu nie będzie studentów, perspektywy sączenia ideologicznych wypaczeń w młode dusze mniejsze, to i ministerstwo przymknie oko. Mam swoje sposoby załatwiania spraw. Myślałem o towarzyszce Walentynie jako mediatorze, gdyby co. Powiedziałem mu prosto i jasno, że nie będzie to stanowisko kierownicze, ale przecież nie o to chodzi w prawdziwej nauce. <br>Do dziewczyny ze statku, Marysia miała na imię
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!