Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 02.07
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
już od kilku lat odważnie prezentują swoje opinie w mediach (dzięki czemu dyskusja wykroczyła poza wąskie grono ekspertów) i wspólnie poszukują kompromisu. U nas zwolennicy i przeciwnicy badań okopali się na swoich pozycjach, jakby w ogóle nie zależało im na porozumieniu, przez co wokół komórek macierzystych narosło mnóstwo mitów i wypaczonych poglądów.
Dlatego minister zbiera na ten temat opinie przez Internet (do 7 marca pod adresem: die@mnii.gov.pl), a w lutym i marcu planuje spotkania robocze z naukowcami aprobującymi poglądy Kościoła oraz z ekspertami mającymi liberalne podejście do problemu.

13 stycznia 2004 r. Rada Ministrów przyjęła stanowisko w sprawie
już od kilku lat odważnie prezentują swoje opinie w mediach (dzięki czemu dyskusja wykroczyła poza wąskie grono ekspertów) i wspólnie poszukują kompromisu. U nas zwolennicy i przeciwnicy badań okopali się na swoich pozycjach, jakby w ogóle nie zależało im na porozumieniu, przez co wokół komórek macierzystych narosło mnóstwo mitów i wypaczonych poglądów. <br>Dlatego minister zbiera na ten temat opinie przez Internet (do 7 marca pod adresem: die@mnii.gov.pl), a w lutym i marcu planuje spotkania robocze z naukowcami aprobującymi poglądy Kościoła oraz z ekspertami mającymi liberalne podejście do problemu.<br><br>13 stycznia 2004 r. Rada Ministrów przyjęła stanowisko w sprawie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego