Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 5
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
mniej zamożnych melomanów. Nowością jest seria CM, na którą składają się: podstawkowy CM 2, podłogowy CM 4 i centralny CMC. W konstrukcji użyto średnioniskotonowych głośników z kevlarowej plecionki, wysokotonowych kopułek z metalu i niskotonowych głośników z aluminium. Brzmienie kolumn, dzięki zastosowaniu rozwiązań spotykanych raczej w hi-endowych produktach, zadowoli najbardziej wyrafinowanych słuchaczy, a ich modernistyczna estetyka sprawia, że staną się ozdobą każdego mieszkania. Obudowy wykończone klonem i drzewem różanym. Przednie ścianki kolumn - z polerowanego aluminium. Z kolumn tej serii możesz stworzyć system do kina domowego. CM 2 kosztuje ponad 3 tys. złotych, CM 4 - już ponad dwa razy tyle.
Męska rzecz
mniej zamożnych melomanów. Nowością jest seria CM, na którą składają się: podstawkowy CM 2, podłogowy CM 4 i centralny CMC. W konstrukcji użyto średnioniskotonowych głośników z kevlarowej plecionki, wysokotonowych kopułek z metalu i niskotonowych głośników z aluminium. Brzmienie kolumn, dzięki zastosowaniu rozwiązań spotykanych raczej w hi-endowych produktach, zadowoli najbardziej wyrafinowanych słuchaczy, a ich modernistyczna estetyka sprawia, że staną się ozdobą każdego mieszkania. Obudowy wykończone klonem i drzewem różanym. Przednie ścianki kolumn - z polerowanego aluminium. Z kolumn tej serii możesz stworzyć system do kina domowego. CM 2 kosztuje ponad 3 tys. złotych, CM 4 - już ponad dwa razy tyle.&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;page nr=20&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;&lt;tit&gt;Męska rzecz
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!