Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Obserwatora IMGW
Nr: 5-6
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1987
w etapie I skorzystało 10 odbiorców opracowań monograficznych i przeszło 600 odbiorców informacji i ekspertyz. Niezależnie od tego dane są udostępniane do badań nad zanieczyszczeniem wód morskich, do badań biologicznych, medycznych, dla sądownictwa, towarzystw ubezpieczeniowych i in.
W dążeniu do przystosowania omawianych usług do oczekiwań i zmieniających się potrzeb odbiorców wyraża się wysoki poziom innowacyjności programu wielofunkcyjnego monitoringu oceanograficznego.
Program, o którym mowa, będzie w dalszych latach rozbudowywany. Nieodzownym warunkiem jego kontynuacji jest jednak nowy statek dla IMGW w miejsce jednostki eksploatowanej od 35 lat.
Istotnym osiągnięciem I etapu prac jest opracowanie, a następnie uruchomienie i prowadzenie przez 1,5 roku pilotowego
w etapie I skorzystało 10 odbiorców opracowań monograficznych i przeszło 600 odbiorców informacji i ekspertyz. Niezależnie od tego dane są udostępniane do badań nad zanieczyszczeniem wód morskich, do badań biologicznych, medycznych, dla sądownictwa, towarzystw ubezpieczeniowych i in.<br>W dążeniu do przystosowania omawianych usług do oczekiwań i zmieniających się potrzeb odbiorców wyraża się wysoki poziom innowacyjności programu wielofunkcyjnego monitoringu oceanograficznego.<br>Program, o którym mowa, będzie w dalszych latach rozbudowywany. Nieodzownym warunkiem jego kontynuacji jest jednak nowy statek dla IMGW w miejsce jednostki eksploatowanej od 35 lat.<br>Istotnym osiągnięciem I etapu prac jest opracowanie, a następnie uruchomienie i prowadzenie przez 1,5 roku pilotowego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego