Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Na oścież
Nr: 4 (60)
Miejsce wydania: Bydgoszcz
Rok: 1999
targować się o cenę towaru, nie jest klubem dyskusyjnym lub partią, gdzie można wygłaszać swoje jedynie słuszne poglądy.
To, że praktykujący chrześcijanie są grzesznikami to fakt. Chcą jednak przez uczestnictwo w życiu Kościoła wyzbyć się swoich grzechów. Gdyby zaś byli świętymi, Kościół nie byłby im potrzebny.
Obecność Jezusa w Kościele wyraża się w sakramentach. Kolejni Jego następcy papieże kontynuują wraz z całym duchowieństwem dzieło Chrystusa.
Wielu parafian z uwagą i skupieniem słuchało nauk rekolekcyjnych, szkoda jednak, że był to tak niewielki procent wszystkich parafian. Przeważnie jest tak, że ci którzy chcą poprawić swoje życie, zawsze skorzystają z okazji.
Szkoda, że budujących kazań
targować się o cenę towaru, nie jest klubem dyskusyjnym lub partią, gdzie można wygłaszać swoje jedynie słuszne poglądy. <br>To, że praktykujący chrześcijanie są grzesznikami to fakt. Chcą jednak przez uczestnictwo w życiu Kościoła wyzbyć się swoich grzechów. Gdyby zaś byli świętymi, Kościół nie byłby im potrzebny. <br>Obecność Jezusa w Kościele wyraża się w sakramentach. Kolejni Jego następcy papieże kontynuują wraz z całym duchowieństwem dzieło Chrystusa. <br>Wielu parafian z uwagą i skupieniem słuchało nauk rekolekcyjnych, szkoda jednak, że był to tak niewielki procent wszystkich parafian. Przeważnie jest tak, że ci którzy chcą poprawić swoje życie, zawsze skorzystają z okazji. <br>Szkoda, że budujących kazań
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego