Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
podobne. Gdyby zerknąć w tabele, niektóre jego parametry są nawet lepsze! To już nie jest ten sam olej, co piętnaście lat temu i ma znikomą ilość kwasu erukowego.
- Jeść wszystko i popijać kompotem z suszu?- pytam, skołowana wykładem na temat wyższości świąt Bożego Narodzenia nad codzienną dietą.
- Niezupełnie - pani Lucyna wyrywa mi ostatnią deskę ratunku. - Kompot z suszu jest przeważnie słodzony, więc już nie będzie za bardzo skuteczny w poprawie metabolizmu. Najważniejsze to jeść świadomie: małe ilości, częste przerwy nawet na zmianę nakryć czy dekoracji stołu, potem na spacer, odrobinę ruchu. Dużo błonnika i witamin, mało tłuszczów i cukrów!

Szkoła dobrego
podobne. Gdyby zerknąć w tabele, niektóre jego parametry są nawet lepsze! To już nie jest ten sam olej, co piętnaście lat temu i ma znikomą ilość kwasu erukowego.<br>- Jeść wszystko i popijać kompotem z suszu?- pytam, skołowana wykładem na temat wyższości świąt Bożego Narodzenia nad codzienną dietą.<br>- Niezupełnie - pani Lucyna wyrywa mi ostatnią deskę ratunku. - Kompot z suszu jest przeważnie słodzony, więc już nie będzie za bardzo skuteczny w poprawie metabolizmu. Najważniejsze to jeść świadomie: małe ilości, częste przerwy nawet na zmianę nakryć czy dekoracji stołu, potem na spacer, odrobinę ruchu. Dużo błonnika i witamin, mało tłuszczów i cukrów! <br><br>&lt;tit&gt;Szkoła dobrego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego