Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.04 (3)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
2, 16 i 29. Powód? Właśnie zaczęły kursować na nowych trasach. Niestety, nigdzie nie można było znaleźć na ten temat informacji. Motorniczy z "16" był wyjątkiem (i tylko na szybie jego tramwaju wisiała kartka o zmianie trasy). Inni po prostu jechali, niecierpliwym dzwonieniem poganiając pasażerów, którzy zaskoczeni nie wiedzieli czy wysiadać, czy też ryzykować jazdę dalej.
Ulotki informujące o zmianach reporterzy Faktu znaleźli w jednym jedynym tramwaju. Na przystankach było identycznie, a właściwie... jeszcze gorzej - jedynego komunikatu, na jaki natrafiliśmy (przy Hali Mirowskiej) nie dało się odczytać, ponieważ został umieszczony za kompletnie brudną szybą.
Tymczasem jeszcze w piątek rzecznik ZTM obiecywał
2, 16 i 29. Powód? Właśnie zaczęły kursować na nowych trasach. Niestety, nigdzie nie można było znaleźć na ten temat informacji. Motorniczy z "16" był wyjątkiem (i tylko na szybie jego tramwaju wisiała kartka o zmianie trasy). Inni po prostu jechali, niecierpliwym dzwonieniem poganiając pasażerów, którzy zaskoczeni nie wiedzieli czy wysiadać, czy też ryzykować jazdę dalej. <br>Ulotki informujące o zmianach reporterzy Faktu znaleźli w jednym jedynym tramwaju. Na przystankach było identycznie, a właściwie... jeszcze gorzej - jedynego komunikatu, na jaki natrafiliśmy (przy Hali Mirowskiej) nie dało się odczytać, ponieważ został umieszczony za kompletnie brudną szybą.<br>Tymczasem jeszcze w piątek rzecznik ZTM obiecywał
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego