Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 6
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
laików, że ich życie to ekstatyczne seks-rundki z kolejnymi ślicznotkami. Dla Jona zwisający członek, głuchy na rozkaz "baczność", oznacza pustą lodówkę i głód, i stanowi takie samo zagrożenie dla jego kariery zawodowej jak zerwanie wiązadła krzyżowego u piłkarza.
- W środku sceny może to człowieka zmiażdżyć jak spadający fortepian. Bang, wysiadają korki, wszystko się wyłącza. Ale trzeba sobie z tym poradzić. Zamienić scenę na zestaw dziewczyna z dziewczyną albo wpuścić do akcji penis-kaskadera, by sfinalizował scenę.
Męską "klęskę wystrzałową" Margold opisuje przy użyciu analogii do piłkarskich mistrzostw świata.
- Druga połowa dogrywki, rzut karny. Wszyscy się naprężają, a ty nie możesz
laików, że ich życie to ekstatyczne seks-rundki z kolejnymi ślicznotkami. Dla Jona zwisający członek, głuchy na rozkaz "baczność", oznacza pustą lodówkę i głód, i stanowi takie samo zagrożenie dla jego kariery zawodowej jak zerwanie wiązadła krzyżowego u piłkarza.<br>- W środku sceny może to człowieka zmiażdżyć jak spadający fortepian. Bang, wysiadają korki, wszystko się wyłącza. Ale trzeba sobie z tym poradzić. Zamienić scenę na zestaw dziewczyna z dziewczyną albo wpuścić do akcji penis-kaskadera, by sfinalizował scenę.<br>Męską "klęskę wystrzałową" Margold opisuje przy użyciu analogii do piłkarskich mistrzostw świata.<br>- Druga połowa dogrywki, rzut karny. Wszyscy się naprężają, a ty nie możesz
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego