Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.17 (14)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Pol zaczął mówić nie tylko o swoich porażkach, ale i o sukcesach. Kiedy pytamy ją, o jakich sukcesach myśli, wyznaje: - Nie znam dokonań wicepremiera Marka Pola. Unia Pracy nie sprzeda swojego człowieka tanio. - Ceną za Pola i jednocześnie za poparcie planu Hausnera jest powierzenie dwóch ministerstw Unii Pracy - mówi nam wysoko postawiony polityk Sojuszu. O jakie resorty chodzi i kto konkretnie miałby je objąć - nie ustalono. W grę na pewno wchodzi resort kultury.
Na jakiekolwiek zmiany będzie trzeba poczekać przynajmniej miesiąc, kiedy pracę skończy komisja śledcza. Bo to właśnie jej szef, Tomasz Nałęcz, to najpoważniejszy kandydat UP na ministra.
MAGDALENA RUBAJ, ANNA
Pol zaczął mówić nie tylko o swoich porażkach, ale i o sukcesach. Kiedy pytamy ją, o jakich sukcesach myśli, wyznaje: &lt;q&gt;- Nie znam dokonań wicepremiera Marka Pola.&lt;/&gt; Unia Pracy nie sprzeda swojego człowieka tanio. &lt;q&gt;- Ceną za Pola i jednocześnie za poparcie planu Hausnera jest powierzenie dwóch ministerstw Unii Pracy&lt;/&gt; - mówi nam wysoko postawiony polityk Sojuszu. O jakie resorty chodzi i kto konkretnie miałby je objąć - nie ustalono. W grę na pewno wchodzi resort kultury.<br>Na jakiekolwiek zmiany będzie trzeba poczekać przynajmniej miesiąc, kiedy pracę skończy komisja śledcza. Bo to właśnie jej szef, Tomasz Nałęcz, to najpoważniejszy kandydat UP na ministra.<br>&lt;au&gt;MAGDALENA RUBAJ, ANNA
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego