Typ tekstu: Książka
Autor: Sekuła Helena
Tytuł: Ślad węża
Rok: 2004
za biurko generalnego dyrektora firmy, której akcje są notowane na giełdzie, dorobił się możnych znajomych, partnerów handlowych o ugruntowanej opinii, nawet przyjaciół wśród klasy politycznej.
- Deklasy - deprecjonują rangę złośliwce, zawistni i inne śledzienniki. Tak przynajmniej twierdzi Deklasa.
Tylko jakie interesy łączą szefa agendy francuskiej spółki reklamowej z pewnymi posłami i wysoko postawionymi ludźmi w administracji Państwa, i tak zwanych służb?
Interesują ich pudełka, albo tubki lub flakony takie, siakie, owakie - do balsamów, mleczek oraz różnych innych pielęgnacyjnych kitów i hitów kosmetycznych - wytwarzane z pulpy Syntex albo granulatu Stella, surowców skupowanych od maklerów z różnych stron świata?
To pytanie Bogna zadaje sobie po
za biurko generalnego dyrektora firmy, której akcje są notowane na giełdzie, dorobił się możnych znajomych, partnerów handlowych o ugruntowanej opinii, nawet przyjaciół wśród klasy politycznej.<br>- Deklasy - deprecjonują rangę złośliwce, zawistni i inne śledzienniki. Tak przynajmniej twierdzi Deklasa.<br>Tylko jakie interesy łączą szefa agendy francuskiej spółki reklamowej z pewnymi posłami i wysoko postawionymi ludźmi w administracji Państwa, i tak zwanych służb?<br>Interesują ich pudełka, albo tubki lub flakony takie, siakie, owakie - do balsamów, mleczek oraz różnych innych pielęgnacyjnych kitów i hitów kosmetycznych - wytwarzane z pulpy Syntex albo granulatu Stella, surowców skupowanych od maklerów z różnych stron świata?<br>To pytanie Bogna zadaje sobie po
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego