Typ tekstu: Książka
Autor: Adam Czerniawski
Tytuł: Narracje ormiańskie
Rok wydania: 2003
Lata powstania: 1956-1986
fizjologicznymi percepcji nie ma nic wspólnego.

Powiedziano człowiek powiedziano mężczyzna blondyn wzrost metr osiemdziesiąt pali cygara nazywa się André Rothmüller alias A (Arturo?) Ferucci ostatni raz widziany w roku 1947 w Bremie na ulicy niedaleko Dworca Głównego w towarzystwie kobiety której nazwisko prawdopodobnie brzmiało R (Renata?) Gorlicki. Taki opis nie wystarcza. Nie wystarcza fotografia en face z profilu szkic piórkiem bliskiego przyjaciela z czasów wojny nie wystarcza podpis na listach do Renaty (?) Grüssmayer nie wystarczą rozstrojone skrzypce nabyte dnia 1 września roku 1939 w antykwariacie Ernsta Hofmanna przy Tannhäuseralee w Tybindze.
Nic nie wystarcza, gdyż człowiek tu teraz stojący, mrugający nerwowo
fizjologicznymi percepcji nie ma nic wspólnego.<br><br>Powiedziano człowiek powiedziano mężczyzna blondyn wzrost metr osiemdziesiąt pali cygara nazywa się André Rothmüller alias A (Arturo?) Ferucci ostatni raz widziany w roku 1947 w Bremie na ulicy niedaleko Dworca Głównego w towarzystwie kobiety której nazwisko prawdopodobnie brzmiało R (Renata?) Gorlicki. Taki opis nie wystarcza. Nie wystarcza fotografia en face z profilu szkic piórkiem bliskiego przyjaciela z czasów wojny nie wystarcza podpis na listach do Renaty (?) Grüssmayer nie wystarczą rozstrojone skrzypce nabyte dnia 1 września roku 1939 w antykwariacie Ernsta Hofmanna przy Tannhäuseralee w Tybindze.<br>Nic nie wystarcza, gdyż człowiek tu teraz stojący, mrugający nerwowo
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!