Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
od ciebie szef, kiedy Merkury doprowadzi do zakłóceń na linii. COSMOWSKAZÓWKA: Wypróbuj swoje artystyczne talenty, kiedy kreatywny Neptun pozwoli ci puścić wodze fantazji.

Byk (20 KWIETNIA - 20 maja)

PODAJ POMOCNĄ DŁOŃ. Asteroida Chiron postawi na twojej drodze potrzebującego przyjaciela z dzieciństwa. Pomóż staremu kumplowi. Przygotuj się na świąteczną premię, którą wysyła ci już wielkoduszny Jowisz. COSMOWSKAZÓWKA: Kiedy Saturn sprawi około ósmego, że wpadniesz w panikę z powodu celów, których nie udało Ci się osiągnąć, przeciwstaw mu się, tworząc konkretny plan, jak szybciej zrealizować swoje ambicje.

Bliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

MUSISZ SOBIE RADZIĆ. Mars wprowadzi w twoje życie nową osobę, i
od ciebie szef, kiedy Merkury doprowadzi do zakłóceń na linii. &lt;orig&gt;COSMOWSKAZÓWKA&lt;/&gt;: Wypróbuj swoje artystyczne talenty, kiedy kreatywny Neptun pozwoli ci puścić wodze fantazji.<br><br>&lt;tit&gt;Byk (20 KWIETNIA - 20 maja)&lt;/&gt;<br><br>PODAJ POMOCNĄ DŁOŃ. Asteroida Chiron postawi na twojej drodze potrzebującego przyjaciela z dzieciństwa. Pomóż staremu kumplowi. Przygotuj się na świąteczną premię, którą wysyła ci już wielkoduszny Jowisz. &lt;orig&gt;COSMOWSKAZÓWKA&lt;/&gt;: Kiedy Saturn sprawi około ósmego, że wpadniesz w panikę z powodu celów, których nie udało Ci się osiągnąć, przeciwstaw mu się, tworząc konkretny plan, jak szybciej zrealizować swoje ambicje.<br><br>&lt;tit&gt;Bliźnięta (21 maja - 21 czerwca)&lt;/&gt;<br><br>MUSISZ SOBIE RADZIĆ. Mars wprowadzi w twoje życie nową osobę, i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego