Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 24
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
nabyć u autorki (Józefa Gil, Raba Wyżna 711).
jofWystawa psów rasowych

Związek Kynologiczny w Polsce, Oddział w Zakopanem zaprasza członków i sympatyków Związku na Wystawę Psów Rasowych, która odbędzie się w tym roku 1 sierpnia. Wszyscy, którzy chcą zgłosić swoich rasowych ulubieńców, powinni to uczynić do dnia 30 czerwca, wysyłając zgłoszenie na adres: .
Opłatę, wynoszącą 50,00 zł, należy wysłać na konto w Podhalańskim Banku SpółdzielczymKonkurs w Poroninie

5 czerwca z inicjatywy Związku Podhalan i Gminnego Ośrodka Kultury w Poroninie odbył się konkurs recytatorsko-gawędziarski im. Anieli Gut-Stapińskiej.
Imprezę połączono z otwarciem wystawy, poświęconej setnej rocznicy urodzin Włodzimierza
nabyć u autorki (Józefa Gil, Raba Wyżna 711).<br>&lt;au&gt;jof&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wystawa psów rasowych&lt;/tit&gt;<br><br>Związek Kynologiczny w Polsce, Oddział w Zakopanem zaprasza członków i sympatyków Związku na Wystawę Psów Rasowych, która odbędzie się w tym roku 1 sierpnia. Wszyscy, którzy chcą zgłosić swoich rasowych ulubieńców, powinni to uczynić do dnia 30 czerwca, wysyłając zgłoszenie na adres: &lt;gap&gt;.<br>Opłatę, wynoszącą 50,00 zł, należy wysłać na konto w Podhalańskim Banku Spółdzielczym &lt;gap&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Konkurs w Poroninie&lt;/tit&gt;<br><br>5 czerwca z inicjatywy Związku Podhalan i Gminnego Ośrodka Kultury w Poroninie odbył się konkurs recytatorsko-gawędziarski im. Anieli Gut-Stapińskiej.<br>Imprezę połączono z otwarciem wystawy, poświęconej setnej rocznicy urodzin Włodzimierza
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!