Typ tekstu: Książka
Autor: Janicka Bożena, Janda Krystyna
Tytuł: Gwiazdy mają czerwone pazury
Rok: 1998
nas elementu twórczego, elementu kreacji. Chciałam pisać, zaczęłam pisać i nie mogę...
Dziesięć dni temu umarł mój Ojciec. Nie mogę zapomnieć, nie mogę tego zrozumieć, cały czas o tym myślę i nie mogę pisać. Właściwie przychodzi mi do głowy tylko jedno - że nienawidził moich spodni w kwiaty. Spodni - skandalicznych, spodni - wyzwania, spodni - symbolu mojej z Nim walki.
Były to lata, w których każda szanująca się kobieta miała swoją krawcową. Krawcową - często jedyną przyjaciółkę, doradcę we wszystkich życiowych sprawach. Krawcową - powiernicę i najwyższego arbitra do spraw elegancji, stylu, sztuki podobania i ubierania się.
Krawcowe były to wyrocznie, kobiety kapryśne, groźne, kobiety, od
nas elementu twórczego, elementu kreacji. Chciałam pisać, zaczęłam pisać i nie mogę...<br>Dziesięć dni temu umarł mój Ojciec. Nie mogę zapomnieć, nie mogę tego zrozumieć, cały czas o tym myślę i nie mogę pisać. Właściwie przychodzi mi do głowy tylko jedno - że nienawidził moich spodni w kwiaty. Spodni - skandalicznych, spodni - wyzwania, spodni - symbolu mojej z Nim walki.<br>Były to lata, w których każda szanująca się kobieta miała swoją krawcową. Krawcową - często jedyną przyjaciółkę, doradcę we wszystkich życiowych sprawach. Krawcową - powiernicę i najwyższego arbitra do spraw elegancji, stylu, sztuki podobania i ubierania się.<br>Krawcowe były to wyrocznie, kobiety kapryśne, groźne, kobiety, od
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego