Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Na oścież
Nr: 4 (60)
Miejsce wydania: Bydgoszcz
Rok: 1999
jest to tylko budynek, ale most na drodze człowieka do Boga. Jego zerwanie tworzy przepaść. Kościół jest wspólnotą ludzi, łańcuchem ich serc. Każdy z nas jest jednym z ogniw tego łańcucha. Tylko od nas zależy czy ogniwo nasze będzie mocne, czy kruche.
Ostatni dzień rekolekcji poświęcony był modlitwie, czyli spotkaniu z Bogiem "twarzą w twarz." Człowiek modlitwy jest człowiekiem ufności. Wszystkie swoje sprawy, te codzienne i te trudne, zawierza Bogu. Ufa jak dziecko Dobremu Ojcu i wierzy, że On nigdy go nie opuści, lecz udzieli mu potrzebnej łaski. By jednak tak się stało modlitwa musi być wytrwała.
W środę dziękowaliśmy podczas Eucharystii
jest to tylko budynek, ale most na drodze człowieka do Boga. Jego zerwanie tworzy przepaść. Kościół jest wspólnotą ludzi, łańcuchem ich serc. Każdy z nas jest jednym z ogniw tego łańcucha. Tylko od nas zależy czy ogniwo nasze będzie mocne, czy kruche. <br>Ostatni dzień rekolekcji poświęcony był modlitwie, czyli spotkaniu z Bogiem "twarzą w twarz." Człowiek modlitwy jest człowiekiem ufności. Wszystkie swoje sprawy, te codzienne i te trudne, zawierza Bogu. Ufa jak dziecko Dobremu Ojcu i wierzy, że On nigdy go nie opuści, lecz udzieli mu potrzebnej łaski. By jednak tak się stało modlitwa musi być wytrwała.<br>W środę dziękowaliśmy podczas Eucharystii
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego