Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.02 (27)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
żeby odnieść sukces. Postaw na tradycję!
Dobrze o tym wie Marek Traczyk z Nowego Targu, który razem z synem produkuje buty. Mimo że Traczykowie nie mają za granicą sklepów, w ich kapciach z owczym runem chodzą Niemcy, Szwedzi i Amerykanie. W ubiegłym roku obroty firmy sięgnęły 1,5 mln zł, z czego ok. 500 tys. to handel z krajami Unii. Jak do tego doszło?
- Wystarczyło, że ktoś wywiózł parę kapci za granicę - wyjaśnia pan Marek. - Niemcy uwielbiają skórzane rzeczy, jak zobaczyli, że nasze są trwałe, to zaczęli kupować, że hej.
Do Traczyków przychodzą regularne zamówienia. Kapcie z Nowego Targu kupują i cudzoziemcy
żeby odnieść sukces. Postaw na tradycję!<br>Dobrze o tym wie Marek Traczyk z Nowego Targu, który razem z synem produkuje buty. Mimo że Traczykowie nie mają za granicą sklepów, w ich kapciach z owczym runem chodzą Niemcy, Szwedzi i Amerykanie. W ubiegłym roku obroty firmy sięgnęły 1,5 mln zł, z czego ok. 500 tys. to handel z krajami Unii. Jak do tego doszło?<br>&lt;q&gt;- Wystarczyło, że ktoś wywiózł parę kapci za granicę&lt;/&gt; - wyjaśnia pan Marek. &lt;q&gt;- Niemcy uwielbiają skórzane rzeczy, jak zobaczyli, że nasze są trwałe, to zaczęli kupować, że hej.&lt;/&gt;<br>Do Traczyków przychodzą regularne zamówienia. Kapcie z Nowego Targu kupują i cudzoziemcy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego