Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 13 / 14
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
i Jamy koło Tatrzańskiej Łomnicy zrezygnowano od 25 marca z uruchamiania wyciągów po zmroku, przy sztucznym świetle. Przyczyna jest prosta - brak chętnych.
* Wkrótce po Wielkanocy na zaproszenie słowackich samorządów przyjedzie w Tatry grupa polskich dziennikarzy. Przez trzy dni w Wysokich Tatrach, Zdziarze i Nowej Leśnej sprawdzać będą warunki wypoczynku letniego z punktu widzenia polskich turystów.
* Projekt Ustawy o Wysokich Tatrach przygotowuje zespół powołany przez władze samorządowe Wysokich Tatr, miasta obejmującego 15 podtatrzańskich kurortów wzdłuż tzw. Drogi Wolności na odcinku Tatrzańska Kotlina - Podbańskie. Projekt trafić ma do parlamentu jeszcze w tym roku.
Mikuláš ArgalácsZ kroniki GOPR - Wiosna

90 cm śniegu na
i Jamy koło Tatrzańskiej Łomnicy zrezygnowano od 25 marca z uruchamiania wyciągów po zmroku, przy sztucznym świetle. Przyczyna jest prosta - brak chętnych.<br>* Wkrótce po Wielkanocy na zaproszenie słowackich samorządów przyjedzie w Tatry grupa polskich dziennikarzy. Przez trzy dni w Wysokich Tatrach, Zdziarze i Nowej Leśnej sprawdzać będą warunki wypoczynku letniego z punktu widzenia polskich turystów.<br>* Projekt Ustawy o Wysokich Tatrach przygotowuje zespół powołany przez władze samorządowe Wysokich Tatr, miasta obejmującego 15 podtatrzańskich kurortów wzdłuż tzw. Drogi Wolności na odcinku Tatrzańska Kotlina - Podbańskie. Projekt trafić ma do parlamentu jeszcze w tym roku.<br>&lt;au&gt;Mikulá&#154; Argalács&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Z kroniki GOPR - Wiosna&lt;/tit&gt;<br><br>90 cm śniegu na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego