Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy zdrowotne
Rok: 2003
powierzchnię rogówki.
Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów soczewek, umożliwiających korektę prawie każdej wady wzroku. Różnią się od siebie zarówno tworzywem, z którego są wykonane, właściwościami elektrostatycznymi, sposobem noszenia i pielęgnacji. nowoczesne soczewki kontaktowe posiadają wbudowany w tworzywo filtr chroniący przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym, mającym wpływ na powstawanie m.in. zaćmy.
Dlaczego soczewki?
zapewniają pełne pole widzenia i nie zniekształcają obrazu (soczewki okularowe "plusowe" do korekcji nadwzroczności powiększają, a "minusowe" wyrównujące krótkowzroczność, pomniejszają widziane przedmioty.
umożliwiają korzystanie ze zwykłych okularów przeciwsłonecznych,
nie pokrywają się wodą nie prą podczas deszczu, miny temperatury, czy wysiłku,
nie zsuwają się z nosa i nie uwierają
powierzchnię rogówki.<br>Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów soczewek, umożliwiających korektę prawie każdej wady wzroku. Różnią się od siebie zarówno tworzywem, z którego są wykonane, właściwościami elektrostatycznymi, sposobem noszenia i pielęgnacji. nowoczesne soczewki kontaktowe posiadają wbudowany w tworzywo filtr chroniący przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym, mającym wpływ na powstawanie m.in. zaćmy.<br>Dlaczego soczewki?<br>zapewniają pełne pole widzenia i nie zniekształcają obrazu (soczewki okularowe "plusowe" do korekcji nadwzroczności powiększają, a "minusowe" wyrównujące krótkowzroczność, pomniejszają widziane przedmioty.<br>umożliwiają korzystanie ze zwykłych okularów przeciwsłonecznych,<br>nie pokrywają się wodą nie prą podczas deszczu, miny temperatury, czy wysiłku,<br>nie zsuwają się z nosa i nie uwierają
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego