Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 6
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
Analizujesz to, co szwankuje w twoim związku, zamiast skupić się na jego pozytywnych stronach. Odnotowujesz wady i potknięcia partnera, nie potrafisz zaakceptować jego słabości.
3. Fantazjujesz na temat innych mężczyzn oraz związków, niekoniecznie z konkretną, realną osobą, tak jakbyś wierzyła, że twoja bratnia dusza, twój ideał jest tuż tuż i za chwilę go spotkasz.
4. Zamykasz się seksualnie i emocjonalnie, nie potrafisz zdobyć się na spontaniczność w żadnej z tych sfer, uważasz, że po prostu nie umiesz więcej z siebie dać i niech tak zostanie.
5. Przez większość czasu masz do partnera o coś żal i trzymasz go na dystans; tak, jakby
Analizujesz to, co szwankuje w twoim związku, zamiast skupić się na jego pozytywnych stronach. Odnotowujesz wady i potknięcia partnera, nie potrafisz zaakceptować jego słabości.<br>3. Fantazjujesz na temat innych mężczyzn oraz związków, niekoniecznie z konkretną, realną osobą, tak jakbyś wierzyła, że twoja bratnia dusza, twój ideał jest tuż tuż i za chwilę go spotkasz.<br>4. Zamykasz się seksualnie i emocjonalnie, nie potrafisz zdobyć się na spontaniczność w żadnej z tych sfer, uważasz, że po prostu nie umiesz więcej z siebie dać i niech tak zostanie.<br>5. Przez większość czasu masz do partnera o coś żal i trzymasz go na dystans; tak, jakby
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego