Nr: 02.09 (33)
dwa razy nie zapanował nad Peugeotem i niemal wypadł z trasy. Tomasz Kuchar (Mitsubishi Lancer) był 22., ale zdobył 5 punktów w mistrzostwach świata aut produkcyjnych (4. lokata w tej klasyfikacji).
KBK

Szczerbaniuk to za mało
Podczas pierwszego seta sobotniego meczu Mostostal - PZU AZS trener Waldemar Wspaniały wyglądał, jakby miał za chwilę się rozpłakać. Jego rozpacz była w pełni uzasadniona. Mistrzowie Polski w 19 minut przegrali 13:25.
Gospodarze wyglądali tak, jakby przez przypadek znaleźli się na siatkarskim parkiecie. Sprawiali wrażenie drużyny krykieta, której nagle ktoś kazał grać w siatkówkę i na dodatek odbierać niezwykle mocne serwy Pawła Papkego.
- Paweł był najlepszym
dwa razy nie zapanował nad Peugeotem i niemal wypadł z trasy. Tomasz Kuchar (Mitsubishi Lancer) był 22., ale zdobył 5 punktów w mistrzostwach świata aut produkcyjnych (4. lokata w tej klasyfikacji).<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;KBK&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Szczerbaniuk to za mało&lt;/&gt;<br>Podczas pierwszego seta sobotniego meczu Mostostal - PZU AZS trener Waldemar Wspaniały wyglądał, jakby miał za chwilę się rozpłakać. Jego rozpacz była w pełni uzasadniona. Mistrzowie Polski w 19 minut przegrali 13:25.<br>Gospodarze wyglądali tak, jakby przez przypadek znaleźli się na siatkarskim parkiecie. Sprawiali wrażenie drużyny krykieta, której nagle ktoś kazał grać w siatkówkę i na dodatek odbierać niezwykle mocne serwy Pawła Papkego.<br>&lt;q&gt;- Paweł był najlepszym