Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 6
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
czy on wspominał z tobą swój poprzedni związek, usiłując odciąć się psychicznie od niego, czy np. chciał zrobić na tobie wrażenie. A może po prostu jest typem zbieracza, który przechowuje wszelkie pamiątki? Jeśli jest wam razem dobrze, to poczekaj, udaj, że nie ma tamtego tematu. Czas pracuje na twoją korzyść - za chwilę będziecie mieli wspólne wakacje i wspólne wspomnienia. Wiesz co? Twórz wasze wspólne archiwum, które przyćmi tamto, siedmioletnie. I nie znajduj już "przypadkiem" niczego w jego rzeczach.

cosmokariera

Artystka makijażystka

Jeżeli lubisz malować, a idealnym gruntem jest dla ciebie twarz, spróbuj zaistnieć w świecie mody jako specjalistka od makijażu.
Jak się
czy on wspominał z tobą swój poprzedni związek, usiłując odciąć się psychicznie od niego, czy np. chciał zrobić na tobie wrażenie. A może po prostu jest typem zbieracza, który przechowuje wszelkie pamiątki? Jeśli jest wam razem dobrze, to poczekaj, udaj, że nie ma tamtego tematu. Czas pracuje na twoją korzyść - za chwilę będziecie mieli wspólne wakacje i wspólne wspomnienia. Wiesz co? Twórz wasze wspólne archiwum, które przyćmi tamto, siedmioletnie. I nie znajduj już "przypadkiem" niczego w jego rzeczach.&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=26&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;&lt;orig&gt;cosmokariera&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Artystka &lt;orig&gt;makijażystka&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>Jeżeli lubisz malować, a idealnym gruntem jest dla ciebie twarz, spróbuj zaistnieć w świecie mody jako specjalistka od makijażu.<br>Jak się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego