Typ tekstu: Książka
Tytuł: Wywiad z dziewczyną z telefonicznej agencji 0-700...
Rok: 2003
ciebie to dla mnie coś nieokreślonego. Nie znam cię. Nie wiem, czy temu sprostam, czy potrafię. To, co mówisz, działa na mnie. Jesteś podniecający. Czuję to.
Ja pragnę ciebie nade wszystko. Będę mówił szeptem, żebyś poczuła moje pragnienie. Jestem przy tobie i dotykam delikatnie twojej twarzy. Całuje twój podbródek, aby za chwilę powrócić do twoich pleców i pachnącego karku.
Pieść mnie. Chcę poczuć na sobie twój język. Jest pewnie mięsisty i gładki, naprężony i fascynujący, pozwalam ci, abyś zrobił nim wszystko.
Najdroższa! Twoje uszy są jak muszle. Pieszczę je i ssam od góry w dół i z powrotem. Czy to czujesz?
Tak
ciebie to dla mnie coś nieokreślonego. Nie znam cię. Nie wiem, czy temu sprostam, czy potrafię. To, co mówisz, działa na mnie. Jesteś podniecający. Czuję to.&lt;/&gt; <br>&lt;who3&gt;Ja pragnę ciebie nade wszystko. Będę mówił szeptem, żebyś poczuła moje pragnienie. Jestem przy tobie i dotykam delikatnie twojej twarzy. Całuje twój podbródek, aby za chwilę powrócić do twoich pleców i pachnącego karku.&lt;/&gt; <br>&lt;who2&gt;Pieść mnie. Chcę poczuć na sobie twój język. Jest pewnie mięsisty i gładki, naprężony i fascynujący, pozwalam ci, abyś zrobił nim wszystko. <br>Najdroższa! Twoje uszy są jak muszle. Pieszczę je i ssam od góry w dół i z powrotem. Czy to czujesz?&lt;/&gt; <br>&lt;who2&gt;Tak
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego