Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 2908
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 2001
w USA, Danii czy Grecji, raczej prędzej niż później trafi do ramówki TVN, Polsatu lub TVP. A - jak donosi prasa - wydarzeniem w jednej z głównych amerykańskich sieci telewizyjnych jest dziś teleturniej, w którym prowadzący bezlitośnie pastwi się nad swoimi graczami. Jak profesor w porządnej szkole ruga za ignorancję i wychwala za wiedzę. Jest show, widowisko i - o dziwo - ludzie to kupują (czyt.: oglądają)! A więc, panowie dyrektorzy i prezesi: kto pierwszy, ten lepszy. Do biegu po licencję - start!
Włajer

Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z ciebie milionera.Media

JACEK ZIEMEK
Podwójne oblicze reklamy
W reklamie telewizyjnej dominuje szybki montaż i specyficzna
w USA, Danii czy Grecji, raczej prędzej niż później trafi do ramówki TVN, Polsatu lub TVP. A - jak donosi prasa - wydarzeniem w jednej z głównych amerykańskich sieci telewizyjnych jest dziś teleturniej, w którym prowadzący bezlitośnie pastwi się nad swoimi graczami. Jak profesor w porządnej szkole ruga za ignorancję i wychwala za wiedzę. Jest show, widowisko i - o dziwo - ludzie to kupują (czyt.: oglądają)! A więc, panowie dyrektorzy i prezesi: kto pierwszy, ten lepszy. Do biegu po licencję - start!<br>&lt;au&gt;Włajer&lt;/&gt;<br><br>&lt;q&gt;Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z ciebie milionera.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="culture" sex="m"&gt;&lt;page nr=24&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Media&lt;/&gt;<br><br>&lt;au&gt;JACEK ZIEMEK&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Podwójne oblicze reklamy&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;W reklamie telewizyjnej dominuje szybki montaż i specyficzna
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!