Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: ulotki informacyjne
Rok: 2000
i powiadom straż pożarną.
Nigdy nie podejmuj pochopnych decyzji o ewakuacji. Pomoc może nadejść nawet w ostatniej chwili. Wiedz, że każda próba zejścia po balkonach, linach lub silnie zadymioną klatką schodową musi się skończyć tragicznie.
Tekst i zdjęcia: aspirant Waldemar Kubik
Konsultacja: bryg. mgr inż. Marian Bielecki
W rzeczywistych i zaaranżowanych sytuacjach pokazanych na zdjęciach, udział wzięli strażacy Państwowej Straży Pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 9 w Warszawie.
ANTRA
KALENDARZ
2000
Tydzień do wglądu

DODATKOWO ZAWIERA
• KALENDARIUM 2000, 2001
• TELEFONY ALARMOWE, INFORMACYJNE I USŁUGOWE
• NUMERACJĘ ODZIEŻY I OBUWIA
• MIARY ANGIELSKIE I AMERYKAŃSKIE
• MIĘDZYNARODOWE KODY TELEFONICZNE
i powiadom straż pożarną.<br>Nigdy nie podejmuj pochopnych decyzji o ewakuacji. Pomoc może nadejść nawet w ostatniej chwili. Wiedz, że każda próba zejścia po balkonach, linach lub silnie zadymioną klatką schodową musi się skończyć tragicznie.<br>Tekst i zdjęcia: aspirant Waldemar Kubik<br>Konsultacja: bryg. mgr inż. Marian Bielecki<br>W rzeczywistych i zaaranżowanych sytuacjach pokazanych na zdjęciach, udział wzięli strażacy Państwowej Straży Pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 9 w Warszawie.&lt;/&gt;<br><br><br><br><br>&lt;div type="advert"&gt;ANTRA<br>KALENDARZ<br>2000<br>Tydzień do wglądu<br>&lt;gap&gt;<br>DODATKOWO ZAWIERA<br>&#149; KALENDARIUM 2000, 2001<br>&#149; TELEFONY ALARMOWE, INFORMACYJNE I USŁUGOWE <br>&#149; NUMERACJĘ ODZIEŻY I OBUWIA<br>&#149; MIARY ANGIELSKIE I AMERYKAŃSKIE<br>&#149; MIĘDZYNARODOWE KODY TELEFONICZNE
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego