Typ tekstu: Audycja telewizyjna
Tytuł: Kto was tak urządził
Rok powstania: 2002
zadanie trzecie, idziemy na plac zabaw. Nasze ostatnie zadanie, poczekalnia dla dzieci, z placem zabaw, na razie tu szatnia, ale to tylko tymczasowo, natomiast w tej części zaaranżujemy plac zabaw dla dzieci i wymienimy krzesła, postawimy nowe takie kolorowe, natomiast w tym obszarze, jak widzisz między tymi słupami, a oknem, zaaranżujemy plac zabaw dla dzieci.
- Jedną z najważniejszych zmian jakie mieliśmy dokonać w czasie tego remontu była wymiana drzwi wejściowych, ze starych wahadłowych, na nowe automatyczne, w ciągu jednego dnia przez wejście do Centrum Zdrowia Dziecka wchodzi około tysiąca osób, z których co najmniej połowę stanowią mali pacjenci w wózkach.
- Przez
zadanie trzecie, idziemy na plac zabaw. Nasze ostatnie zadanie, poczekalnia dla dzieci, z placem zabaw, na razie tu szatnia, ale to tylko tymczasowo, natomiast w tej części zaaranżujemy plac zabaw dla dzieci i wymienimy krzesła, postawimy nowe takie kolorowe, natomiast w tym obszarze, jak widzisz między tymi słupami, a oknem, zaaranżujemy plac zabaw dla dzieci.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;- Jedną z najważniejszych zmian jakie mieliśmy dokonać w czasie tego remontu była wymiana drzwi wejściowych, ze starych wahadłowych, na nowe automatyczne, w ciągu jednego dnia przez wejście do Centrum Zdrowia Dziecka wchodzi około tysiąca osób, z których co najmniej połowę stanowią mali pacjenci w wózkach.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;- Przez
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego