Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Wielkopolski
Nr: 2/01
Miejsce wydania: Poznań
Rok: 1999
darze komputer z okazji Nowego Roku.

,,Piątka'' na co dzień zarabia wydzierżawiając salę gimnastyczną i sale lekcyjne, z których korzysta studium języków obcych i Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości.

Szkoła Podstawowa nr 34 na poznańskim osiedlu Bolesława Śmiałego ma wpływy nie tylko z wynajmu, lecz również z organizacji festynów i zabaw. Bale sylwestrowe i karnawałowe przyniosły w tym roku 8000 złotych. W ,,trzydziestej czwartej'' grono sponsorów jest liczne. W podziękowaniu za hojność przyznaje im się nagrodę im. Pippi Langstrump. Od 6 lat szkoła przyznaje również tytuły ,,Złotego sponsora''.

Natomiast w każdej szkole niezmiennym źródłem dochodu są jednak dobrowolne składki rodziców.
(iga
darze komputer z okazji Nowego Roku.<br><br>,,Piątka'' na co dzień zarabia wydzierżawiając salę gimnastyczną i sale lekcyjne, z których korzysta studium języków obcych i Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości.<br><br>Szkoła Podstawowa nr 34 na poznańskim osiedlu Bolesława Śmiałego ma wpływy nie tylko z wynajmu, lecz również z organizacji festynów i zabaw. Bale sylwestrowe i karnawałowe przyniosły w tym roku 8000 złotych. W ,,trzydziestej czwartej'' grono sponsorów jest liczne. W podziękowaniu za hojność przyznaje im się nagrodę im. Pippi Langstrump. Od 6 lat szkoła przyznaje również tytuły ,,Złotego sponsora''.<br><br>Natomiast w każdej szkole niezmiennym źródłem dochodu są jednak dobrowolne składki rodziców.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(iga
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego