Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy turystyczne
Rok: 1998
domki położone wśród zieleni i ruin dawnej twierdzy Na terenie ośrodka lub w jego najbliższym otoczeniu znajdują się: dwie restauracje, w tym jedna z pięknym widokiem z tarasu na morze, pub z muzyką taneczną na żywo (w sezonie) kawiarnia, sklep spożywczy (mini sam "Konsum"), przystań z możliwością wypożyczenia łodzi, plac zabaw dla dzieci.
Piaszczysta plaża.
Zmiana turnusu w piątki.
Odległość do Karlskrony - 35 km, do Kalmaru - 48 km.

Domki (4 osoby):
Pow. 32 m2, pokój dzienny z aneksem kuchennym, kuchenka elektryczna, lodówka, telewizor, mała sypialnia. Łazienka i toaleta, pralka w ogólnodostępnym budynku socjalnym.

Fur


Wycieczka wędkarska
Połowy w archipelagu szkierowym Karlskrony
domki położone wśród zieleni i ruin dawnej twierdzy Na terenie ośrodka lub w jego najbliższym otoczeniu znajdują się: dwie restauracje, w tym jedna z pięknym widokiem z tarasu na morze, pub z muzyką taneczną na żywo (w sezonie) kawiarnia, sklep spożywczy (mini sam "Konsum"), przystań z możliwością wypożyczenia łodzi, plac zabaw dla dzieci.<br>Piaszczysta plaża.<br>Zmiana turnusu w piątki.<br>Odległość do Karlskrony - 35 km, do Kalmaru - 48 km.<br>&lt;gap&gt;<br>&lt;tit&gt;Domki (4 osoby):&lt;/&gt;<br>Pow. 32 m2, pokój dzienny z aneksem kuchennym, kuchenka elektryczna, lodówka, telewizor, mała sypialnia. Łazienka i toaleta, pralka w ogólnodostępnym budynku socjalnym.<br><br>&lt;tit&gt;Fur&lt;/&gt;<br>&lt;gap&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wycieczka wędkarska&lt;/&gt;<br>Połowy w archipelagu szkierowym Karlskrony
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego