Typ tekstu: Książka
Autor: Dawid Bieńkowski
Tytuł: Nic
Rok: 2005
głową Angelli.
-I am sexy doll, I am sexy doll - Angella wrzasnęła do mikrofonu niskim altem. - You need me, but I am only your fantasy. - Otworzyła usta, jakby chciała włożyć sobie końcówkę mikrofonu do ust. Guma zbliżył się do Angelli i pochylił się nad mikrofonem, który trzymała w ręku.
- Fantazja zabija ciebie, fantazja jest twoją religią - wywrzeszczał razem z Angellą.
Angella odsunęła się od Gumy. - I am sexy doll and your fantasy is my religion, I am sexy doll and you need me. Fantasy is your religion - ciągle wrzeszczała do mikrofonu.
Melenkof walił w bębny jak oszalały. Poczuł się w końcu
głową Angelli.<br>-&lt;foreign&gt;I am sexy doll, I am sexy doll&lt;/&gt; - Angella wrzasnęła do mikrofonu niskim altem. - &lt;foreign&gt;You need me, but I am only your fantasy.&lt;/&gt; - Otworzyła usta, jakby chciała włożyć sobie końcówkę mikrofonu do ust. Guma zbliżył się do Angelli i pochylił się nad mikrofonem, który trzymała w ręku.<br>- Fantazja zabija ciebie, fantazja jest twoją religią - wywrzeszczał razem z Angellą.<br>Angella odsunęła się od Gumy. - &lt;foreign&gt;I am sexy doll and your fantasy is my religion, I am sexy doll and you need me. Fantasy is your religion&lt;/&gt; - ciągle wrzeszczała do mikrofonu.<br>Melenkof walił w bębny jak oszalały. Poczuł się w końcu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego