Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1996
desce do krajania, na "czystym" blacie kuchennym, na gąbce do zmywania naczyń. Siedliskiem szybko rozwijających się bakterii salmonelli są zwłaszcza sprzęty kuchenne mające kontakt z żywnością.
Dlatego właśnie kuchnia wymaga szczególnej dbałości o czystość.

Czysto znaczy bezpiecznie
Domestos Universal to unikalny środek, który nie tylko znakomicie usuwa brud, ale również
zabija bakterie zagrażające zdrowiu Waszych najbliższych. Wielu niebezpiecznych zatruć pokarmowych zdołacie z łatwością uniknąć, jeśli dbając regularnie o czystość w kuchni sięgniecie po Domestos Universal.
Domestos Universal.
Czysty i bezpieczny dom
desce do krajania, na "czystym" blacie kuchennym, na gąbce do zmywania naczyń. Siedliskiem szybko rozwijających się bakterii salmonelli są zwłaszcza sprzęty kuchenne mające kontakt z żywnością.<br>Dlatego właśnie kuchnia wymaga szczególnej dbałości o czystość.<br><br>Czysto znaczy bezpiecznie<br>Domestos Universal to unikalny środek, który nie tylko znakomicie usuwa brud, ale również<br>zabija bakterie zagrażające zdrowiu Waszych najbliższych. Wielu niebezpiecznych zatruć pokarmowych zdołacie z łatwością uniknąć, jeśli dbając regularnie o czystość w kuchni sięgniecie po Domestos Universal.<br>Domestos Universal.<br>Czysty i bezpieczny dom
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego