Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1996
desce do krajania, na "czystym" blacie kuchennym, na gąbce do zmywania naczyń. Siedliskiem szybko rozwijających się bakterii salmonelli są zwłaszcza sprzęty kuchenne mające kontakt z żywnością.
Dlatego właśnie kuchnia wymaga szczególnej dbałości o czystość.

Czysto znaczy bezpiecznie
Domestos Universal to unikalny środek, który nie tylko znakomicie usuwa brud, ale również
zabija bakterie zagrażające zdrowiu Waszych najbliższych. Wielu niebezpiecznych zatruć pokarmowych zdołacie z łatwością uniknąć, jeśli dbając regularnie o czystość w kuchni sięgniecie po Domestos Universal.
Domestos Universal.
Czysty i bezpieczny dom
desce do krajania, na "czystym" blacie kuchennym, na gąbce do zmywania naczyń. Siedliskiem szybko rozwijających się bakterii salmonelli są zwłaszcza sprzęty kuchenne mające kontakt z żywnością.<br>Dlatego właśnie kuchnia wymaga szczególnej dbałości o czystość.<br><br>Czysto znaczy bezpiecznie<br>Domestos Universal to unikalny środek, który nie tylko znakomicie usuwa brud, ale również<br>zabija bakterie zagrażające zdrowiu Waszych najbliższych. Wielu niebezpiecznych zatruć pokarmowych zdołacie z łatwością uniknąć, jeśli dbając regularnie o czystość w kuchni sięgniecie po Domestos Universal.<br>Domestos Universal.<br>Czysty i bezpieczny dom
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!