Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.07 (32)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
się uniknąć. Można robić kontrole, wprowadzać systemy zabezpieczeń, ale zamachowcy wtapiają się w tłum i trudno ich powstrzymać.
A może rosyjskie służby są nieskuteczne?
- To nie problem służb specjalnych, ale determinacji zamachowców. Poza tym Rosjanie mają świetne ekipy ratunkowe. Gdyby nie to, mogło zginąć dużo więcej ludzi.

Terroryści potrafią tylko zabijać
- mówi gen. Zalman Shaval, doradca premiera Izraela
Fakt: Dlaczego doszło do tak potwornego zamachu?
ZALMAN SHAVAL: - Terroryści mają różne ideologie, ale jeden sposób działania - zabijanie niewinnych ludzi.
Rosjanie mówią, że za zamachem stoją Czeczeni...
- Tego nie wiem, ale nikt nie ma prawa w ten sposób zwracać na siebie uwagi.

Za
się uniknąć. Można robić kontrole, wprowadzać systemy zabezpieczeń, ale zamachowcy wtapiają się w tłum i trudno ich powstrzymać.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;A może rosyjskie służby są nieskuteczne?&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;- To nie problem służb specjalnych, ale determinacji zamachowców. Poza tym Rosjanie mają świetne ekipy ratunkowe. Gdyby nie to, mogło zginąć dużo więcej ludzi.&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit1&gt;Terroryści potrafią tylko zabijać&lt;/&gt;<br>- mówi gen. Zalman Shaval, doradca premiera Izraela<br>&lt;who5&gt;Fakt: &lt;transl&gt;Dlaczego doszło do tak potwornego zamachu?&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who6&gt;ZALMAN SHAVAL: &lt;transl&gt;- Terroryści mają różne ideologie, ale jeden sposób działania - zabijanie niewinnych ludzi.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who5&gt;&lt;transl&gt;Rosjanie mówią, że za zamachem stoją Czeczeni...&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who6&gt;&lt;transl&gt;- Tego nie wiem, ale nikt nie ma prawa w ten sposób zwracać na siebie uwagi.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit1&gt;Za
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego