Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Wyborcza
Nr: 20.04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
połowie 2001 roku. Z wypowiedzi Verheugena wynika, że już w październiku będzie musiała zakreślić jasny horyzont czasowy negocjacji.
Komisarz zastrzegł jednak, że data zakończenia negocjacji "nie będzie się łatwo przekładała na datę członkostwa". Jest zbyt wiele niewiadomych, które nie pozwalają przeprowadzić prostego rachunku:
((...))
JACEK PAWLICKI, BRUKSELAZIMBABWE. Czy to koniec zabijania
NIE ZIEMIA, LECZ WŁADZA
Biali farmerzy nie sądzą, że to już koniec "wojny o ziemię". Niektórzy przebąkują o przeprowadzce i szukają gruntów w sąsiedniej Zambii. Spodziewają się też nowych ataków.

W prowincji Matabeleland, gdzie we wtorek kombatanci zlinczowali białego farmera, wczoraj pojawiły się autobusy z pół tysiącem weteranów. - Doszły nas
połowie 2001 roku. Z wypowiedzi &lt;name type="person"&gt;Verheugena&lt;/name&gt; wynika, że już w październiku będzie musiała zakreślić jasny horyzont czasowy negocjacji. <br>Komisarz zastrzegł jednak, że data zakończenia negocjacji "nie będzie się łatwo przekładała na datę członkostwa". Jest zbyt wiele niewiadomych, które nie pozwalają przeprowadzić prostego rachunku: <br>((...))<br>&lt;au&gt;JACEK PAWLICKI&lt;/au&gt;, &lt;name type="place"&gt;BRUKSELA&lt;/name&gt;&lt;/&gt;<br><br><br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;&lt;name type="place"&gt;ZIMBABWE&lt;/name&gt;. Czy to koniec zabijania<br>NIE ZIEMIA, LECZ WŁADZA<br>Biali farmerzy nie sądzą, że to już koniec "wojny o ziemię". Niektórzy przebąkują o przeprowadzce i szukają gruntów w sąsiedniej &lt;name type="place"&gt;Zambii&lt;/name&gt;. Spodziewają się też nowych ataków.&lt;/tit&gt; <br><br>W prowincji &lt;name type="place"&gt;Matabeleland&lt;/name&gt;, gdzie we wtorek kombatanci zlinczowali białego farmera, wczoraj pojawiły się autobusy z pół tysiącem weteranów. - Doszły nas
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego