Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 22
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1995
tytułowej, pozwoliła mi śmiać się do łez z przygód gestapowców w "Allo, allo!". Odnoszę wrażenie, że dramaty starożytne grywa się głównie po to, by aktor miał swoją wielką rolę. Tymczasem dziś wielki dramat, zwłaszcza w telewizji, przegrywa z reportażami z wojennych frontów, gdzie "na żywo" obserwujemy nienawiść, zemstę i bezwzględne zabijanie. Wolałabym, żeby to była "Elektra w Nowym Jorku".

Z programów politycznych najbardziej lubię "Z ostatniej chwili" Manna i Materny. W ogóle ci dwaj panowie mają boski dar redukowania w nas napięcia przez rozśmieszanie absurdem.

Jaskółka normalności: dobra, wspólna zabawa prawicy, lewicy i centrum w "Egzaminie dojrzałości" w Polsacie.


Polscy katolicy
tytułowej, pozwoliła mi śmiać się do łez z przygód gestapowców w "Allo, allo!". Odnoszę wrażenie, że dramaty starożytne grywa się głównie po to, by aktor miał swoją wielką rolę. Tymczasem dziś wielki dramat, zwłaszcza w telewizji, przegrywa z reportażami z wojennych frontów, gdzie "na żywo" obserwujemy nienawiść, zemstę i bezwzględne zabijanie. Wolałabym, żeby to była "Elektra w Nowym Jorku".<br><br>Z programów politycznych najbardziej lubię "Z ostatniej chwili" Manna i Materny. W ogóle ci dwaj panowie mają boski dar redukowania w nas napięcia przez rozśmieszanie absurdem.<br><br>Jaskółka normalności: dobra, wspólna zabawa prawicy, lewicy i centrum w "Egzaminie dojrzałości" w Polsacie.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br>&lt;tit&gt;Polscy katolicy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego