Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 08.17
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
studiów. By móc przystąpić do egzaminu w styczniu 2006 r., trzeba było zdeklarować się do połowy lipca. Jeśli ktoś nie zdążył, może złożyć podanie w macierzystej szkole, wtedy poprawkę napisze w maju. Egzaminy będą odbywały się w większych miastach, ale nie we wszystkich szkołach. To zależy od tego, ile osób zachce poprawiać dany przedmiot w jednej szkole.
- Maturę można poprawiać 10 razy, bo w ciągu roku organizowane są dwie sesje, a przepisy mówią, że przystępować do egzaminu można przez pięć lat - podkreśla Z. Hryhorowicz.
A jeśli ktoś na poprawce zdobędzie niższy wynik na maturze?
- Pod uwagę zawsze brany jest lepszy wynik
studiów. By móc przystąpić do egzaminu w styczniu 2006 r., trzeba było zdeklarować się do połowy lipca. Jeśli ktoś nie zdążył, może złożyć podanie w macierzystej szkole, wtedy poprawkę napisze w maju. Egzaminy będą odbywały się w większych miastach, ale nie we wszystkich szkołach. To zależy od tego, ile osób zachce poprawiać dany przedmiot w jednej szkole. <br>- Maturę można poprawiać 10 razy, bo w ciągu roku organizowane są dwie sesje, a przepisy mówią, że przystępować do egzaminu można przez pięć lat - podkreśla Z. Hryhorowicz. <br>A jeśli ktoś na poprawce zdobędzie niższy wynik na maturze? <br>- Pod uwagę zawsze brany jest lepszy wynik
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!