Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 03.16
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
zaznacza.
Nie ukrywa zarazem, że krytycznie ocenia całą klasę polityczną. - Czasem politycy przypominają uczestników burdy u cioci na imieninach, którzy rzucają się tortami, podczas gdy wokół jeżdżą buldożery, które mogą całe to domostwo cioci przewrócić - mówi.
Na miejsce Walendziaka do Sejmu ma wejść Jolanta Szczypińska, wiceprezes pomorskiego PiS. - To osoba zacna i godna szacunku - mówi o niej były już poseł. Koledzy z PiS o decyzji Walendziaka wypowiadają się z szacunkiem. - Z punktu widzenia klubu to duża strata, ale każdy układa swoje życie sam - oświadczył szef Klubu PiS Ludwik Dorn. - Rozstajemy się w poczuciu bardzo dobrej i lojalnej współpracy.
- Był posłem aktywnym
zaznacza.<br>Nie ukrywa zarazem, że krytycznie ocenia całą klasę polityczną. &lt;q&gt;- Czasem politycy przypominają uczestników burdy u cioci na imieninach, którzy rzucają się tortami, podczas gdy wokół jeżdżą buldożery, które mogą całe to domostwo cioci przewrócić&lt;/&gt; - mówi.<br>Na miejsce &lt;name type="person"&gt;Walendziaka&lt;/&gt; do &lt;name type="org"&gt;Sejmu&lt;/&gt; ma wejść &lt;name type="person"&gt;Jolanta Szczypińska&lt;/&gt;, wiceprezes pomorskiego &lt;name type="org"&gt;PiS&lt;/&gt;. &lt;q&gt;- To osoba zacna i godna szacunku&lt;/&gt; - mówi o niej były już poseł. Koledzy z &lt;name type="org"&gt;PiS&lt;/&gt; o decyzji &lt;name type="person"&gt;Walendziaka&lt;/&gt; wypowiadają się z szacunkiem. &lt;q&gt;- Z punktu widzenia klubu to duża strata, ale każdy układa swoje życie sam&lt;/&gt; - oświadczył szef &lt;name type="org"&gt;Klubu PiS&lt;/&gt; &lt;name type="person"&gt;Ludwik Dorn&lt;/&gt;. &lt;q&gt;- Rozstajemy się w poczuciu bardzo dobrej i lojalnej współpracy.&lt;/&gt;<br>&lt;q&gt;- Był posłem aktywnym
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego