Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 3
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
pożegna się z domem dziecka, a w jego życiu pojawią się nowi znajomi, pochodzący z tzw. dobrych domów, światopogląd mu się troszkę zmieni. Okaże się, że świat dorosłych nie ma w sobie nic z doktorowego idealizmu.
Kiedy zacny reżyser Hallstrom ("Co gryzie Gilberta Grape'a") bierze się za powieść jeszcze bardziej zacnego pisarza - Irvinga ("Świat według Garpa") istnieje duża szansa, że powstanie z tego zacny film. I rzeczywiście, ekranizacja Irvingowego "The Cider House Rules" jest obrazem na miarę zarówno "Garpa", jak i â"Grape'a".


JEŹDZIEC BEZ GŁOWY

reż. Tim Burton
gatunek: uroczy horror
Christopher Walken, Johnny Depp, Christina Ricci, Miranda Richardson

Ekscentryczny
pożegna się z domem dziecka, a w jego życiu pojawią się nowi znajomi, pochodzący z tzw. dobrych domów, światopogląd mu się troszkę zmieni. Okaże się, że świat dorosłych nie ma w sobie nic z doktorowego idealizmu.<br>Kiedy zacny reżyser Hallstrom ("Co gryzie Gilberta Grape'a") bierze się za powieść jeszcze bardziej zacnego pisarza - Irvinga ("Świat według Garpa") istnieje duża szansa, że powstanie z tego zacny film. I rzeczywiście, ekranizacja Irvingowego "The Cider House Rules" jest obrazem na miarę zarówno "Garpa", jak i â"Grape'a".<br><br><br>JEŹDZIEC BEZ GŁOWY<br><br>reż. Tim Burton<br>gatunek: uroczy horror<br>Christopher Walken, Johnny Depp, Christina Ricci, Miranda Richardson<br><br>Ekscentryczny
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego