Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.27
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
W związku z tym zaproponowałam, że kupię go, jeśli sklep obniży cenę, bym mogła oddać płaszcz do pralni. Kierownik stoiska tekstylnego orzekł, że jest to niemożliwe i płaszcz zostanie zwrócony do producenta. Byłam zaskoczona taką reakcją, ponieważ wydawało mi się, że Realowi zależy na tym, by klienci wychodzili z niego zadowoleni i mogli kupić towar, który im odpowiada.

aleksandra winiarska warszawaOpublikujemy tylko listy podpisane imieniem i nazwiskiem. Prosimy o umieszczanie swojego numeru telefonu. Redakcja może skrócić długie wypowiedzi.SONDA METROPOLU

Ostatnio często w sprawach sądowych biorą udział świadkowie incognito. Czy zgodziliby się Państwo zeznawać w takim charakterze?


Paweł Magnuszko, nauczyciel
W związku z tym zaproponowałam, że kupię go, jeśli sklep obniży cenę, bym mogła oddać płaszcz do pralni. Kierownik stoiska tekstylnego orzekł, że jest to niemożliwe i płaszcz zostanie zwrócony do producenta. Byłam zaskoczona taką reakcją, ponieważ wydawało mi się, że Realowi zależy na tym, by klienci wychodzili z niego zadowoleni i mogli kupić towar, który im odpowiada.<br><br>&lt;au&gt;aleksandra winiarska warszawa&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div&gt;<br><br>Opublikujemy tylko listy podpisane imieniem i nazwiskiem. Prosimy o umieszczanie swojego numeru telefonu. Redakcja może skrócić długie wypowiedzi.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div&gt;<br><br>&lt;tit&gt;SONDA METROPOLU&lt;/&gt;<br><br>Ostatnio często w sprawach sądowych biorą udział świadkowie incognito. Czy zgodziliby się Państwo zeznawać w takim charakterze?<br><br>&lt;div1&gt;<br>Paweł Magnuszko, nauczyciel
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!