Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Prudnicki
Nr: 10.13 (41)
Miejsce wydania: Prudnik
Rok: 2004
mogącym jeździć tylko w karetce transportowej, a pielęgniarzem posiadającym kurs ratownika medycznego z certyfikatem to wybór musi paść na tego drugiego. Osobiście mam nadzieję, że pielęgniarki i sanitariusze, którzy pracowali dotychczas w pogotowiu ratunkowym znajdą zatrudnienie w PCM, ponieważ są to dobrzy pracownicy i nowi pracodawcy powinni być z nich zadowoleni.
- W tym momencie Falck Medycyna będzie się rozliczać z Prudnickim Centrum Medycznym. Czy udało się wynegocjować korzystne warunki?
- Nie mogę nic na ten temat powiedzieć, gdyż moim zadaniem było dobranie personelu, a nie negocjowanie umowy, od tego jest dyrekcja.
- A nie lepiej aby od stycznia Falck podpisał oddzielną umowę z
mogącym jeździć tylko w karetce transportowej, a pielęgniarzem posiadającym kurs ratownika medycznego z certyfikatem to wybór musi paść na tego drugiego. Osobiście mam nadzieję, że pielęgniarki i sanitariusze, którzy pracowali dotychczas w pogotowiu ratunkowym znajdą zatrudnienie w PCM, ponieważ są to dobrzy pracownicy i nowi pracodawcy powinni być z nich zadowoleni.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;- W tym momencie Falck Medycyna będzie się rozliczać z Prudnickim Centrum Medycznym. Czy udało się wynegocjować korzystne warunki?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;- Nie mogę nic na ten temat powiedzieć, gdyż moim zadaniem było dobranie personelu, a nie negocjowanie umowy, od tego jest dyrekcja.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;- A nie lepiej aby od stycznia Falck podpisał oddzielną umowę z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego