Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 08.00
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
ćwiczenia relaksacyjne). Nie mniej ważna od dobrej kondycji i znajomości ćwiczeń jest komunikatywność. Dobra instruktorka musi zadbać o miłą atmosferę na zajęciach i bezbłędnie dostosować ćwiczenia do poziomu grupy.
Plusy: Przede wszystkim świetna, wysportowana sylwetka i dobre samopoczucie. Jednak najwięcej sił do dalszej pracy dają podopieczni. Jeśli przychodzą po zajęciach zadowoleni, dziękując ci za opiekę i chwaląc się swoimi postępami, możesz czuć się naprawdę doceniona.
Minusy: Praca fizyczna idzie w parze ze zmęczeniem. Poza tym jak każdy sport, także i ten jest ryzykowny dla twoich mięśni i stawów. Łatwo tu o urazy i kontuzje, na które oczywiście nie możesz sobie pozwolić
ćwiczenia relaksacyjne). Nie mniej ważna od dobrej kondycji i znajomości ćwiczeń jest komunikatywność. Dobra instruktorka musi zadbać o miłą atmosferę na zajęciach i bezbłędnie dostosować ćwiczenia do poziomu grupy. <br>Plusy: Przede wszystkim świetna, wysportowana sylwetka i dobre samopoczucie. Jednak najwięcej sił do dalszej pracy dają podopieczni. Jeśli przychodzą po zajęciach zadowoleni, dziękując ci za opiekę i chwaląc się swoimi postępami, możesz czuć się naprawdę doceniona.<br>Minusy: Praca fizyczna idzie w parze ze zmęczeniem. Poza tym jak każdy sport, także i ten jest ryzykowny dla twoich mięśni i stawów. Łatwo tu o urazy i kontuzje, na które oczywiście nie możesz sobie pozwolić
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!