Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 44
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
telefon alarmowy, ktoś inny może walczyć o życie. Jedynym ratunkiem w tej sytuacji będzie planowany wkrótce dla nowotarskiego pogotowia zakup urządzenia wyświetlającego numer telefonu, z którego dzwoni rozmówca. To pozwoli na odszukanie i ukaranie żartownisia. Już teraz wszystkie zgłoszenia są nagrywane.
Podczas otwarcia nowej siedziby pogotowia, dr Drószcz nie kryje zadowolenia ze współpracy ze sponsorami. W dwóch karetkach znajdują się deski do przenoszenia chorych z urazami kręgosłupa. Oryginalna kosztuje około 2 tys. zł i na jej zakup ze swoich środków pogotowie nie mogłoby sobie pozwolić. Z pomocą przyszły więc firmy Kornik i Santoryn, które wykonały je za darmo.
fig.Wyprawa po
telefon alarmowy, ktoś inny może walczyć o życie. Jedynym ratunkiem w tej sytuacji będzie planowany wkrótce dla nowotarskiego pogotowia zakup urządzenia wyświetlającego numer telefonu, z którego dzwoni rozmówca. To pozwoli na odszukanie i ukaranie żartownisia. Już teraz wszystkie zgłoszenia są nagrywane.<br>Podczas otwarcia nowej siedziby pogotowia, dr Drószcz nie kryje zadowolenia ze współpracy ze sponsorami. W dwóch karetkach znajdują się deski do przenoszenia chorych z urazami kręgosłupa. Oryginalna kosztuje około 2 tys. zł i na jej zakup ze swoich środków pogotowie nie mogłoby sobie pozwolić. Z pomocą przyszły więc firmy Kornik i Santoryn, które wykonały je za darmo.<br>&lt;au&gt;fig.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wyprawa po
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!