Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 11.13
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
podobne pytanie o stosunek do członkostwa, tylko 39 proc. rolników wyraziło zadowolenie z integracji, dzisiaj czyni tak 51 procent. Co ciekawe, mniej jest także zdecydowanie niezadowolonych. Wtedy było ich 25 proc., dziś zaledwie 13. Oznacza to generalny wzrost pozytywnych emocji, które towarzyszą naszej obecności w UE.

Jakie są przyczyny tego zadowolenia?

Te badania pokazują niesłychany pragmatyzm rolników. Oni naprawdę koncentrują się głównie na ekonomicznej stronie integracji.

Liczą...

Dokładnie liczą. Zadowoleni są najmłodsi, choć dla nich jedyną widoczną korzyścią może być na razie perspektywa przejęcia gospodarstwa od rodziców, i najstarsi rolnicy. Ci drudzy najprawdopodobniej widzą szansę w rentach strukturalnych. Jednym słowem, wszyscy
podobne pytanie o stosunek do członkostwa, tylko 39 proc. rolników wyraziło zadowolenie z integracji, dzisiaj czyni tak 51 procent. Co ciekawe, mniej jest także zdecydowanie niezadowolonych. Wtedy było ich 25 proc., dziś zaledwie 13. Oznacza to generalny wzrost pozytywnych emocji, które towarzyszą naszej obecności w UE.&lt;/&gt;<br><br>&lt;who1&gt;Jakie są przyczyny tego zadowolenia?&lt;/&gt;<br><br>&lt;who2&gt;Te badania pokazują niesłychany pragmatyzm rolników. Oni naprawdę koncentrują się głównie na ekonomicznej stronie integracji.&lt;/&gt;<br><br>&lt;who1&gt;Liczą...&lt;/&gt;<br><br>&lt;who2&gt;Dokładnie liczą. Zadowoleni są najmłodsi, choć dla nich jedyną widoczną korzyścią może być na razie perspektywa przejęcia gospodarstwa od rodziców, i najstarsi rolnicy. Ci drudzy najprawdopodobniej widzą szansę w rentach strukturalnych. Jednym słowem, wszyscy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!