Typ tekstu: Książka
Autor: Praszyński Roman
Tytuł: Jajojad
Rok: 1997
Gdy uciekła z knajpianym saksofonistą, rodzice wyrzekli się jej. Nie chcieli mieć nic wspólnego z córką, która dawała się macać w kabaretach.
Na jej szczupłym ciele kiecka prezentowała się znakomicie. Niewielki dekolt zasłaniał piersi, a plecy były nagie. Przy zamaszystym ruchu bioder spod materiału wysuwały się uda. Inge kiwnęła z zadowolenia głową. Jednak dla samej przyjemności oglądania siebie w lustrze poleciła sprzedawczyni, aby przyniosła jej kilka innych modeli. Długo przebierała.
Wróciły do sklepu i kobieta zapakowała pudełko.
Czasami Inge odwiedzała swoją starszą siostrę, Martę. Bywała u niej krótko, gdyż nie miały ze sobą o czym rozmawiać. Marta gardziła jej scenicznym życiem
Gdy uciekła z knajpianym saksofonistą, rodzice wyrzekli się jej. Nie chcieli mieć nic wspólnego z córką, która dawała się macać w kabaretach.<br>Na jej szczupłym ciele kiecka prezentowała się znakomicie. Niewielki dekolt zasłaniał piersi, a plecy były nagie. Przy zamaszystym ruchu bioder spod materiału wysuwały się uda. Inge kiwnęła z zadowolenia głową. Jednak dla samej przyjemności oglądania siebie w lustrze poleciła sprzedawczyni, aby przyniosła jej kilka innych modeli. Długo przebierała.<br>Wróciły do sklepu i kobieta zapakowała pudełko.<br>Czasami Inge odwiedzała swoją starszą siostrę, Martę. Bywała u niej krótko, gdyż nie miały ze sobą o czym rozmawiać. Marta gardziła jej scenicznym życiem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!