Typ tekstu: Książka
Autor: Fijewski Piotr
Tytuł: Jak rozwinąć skrzydła
Rok: 1996
Przystąp do etapu następnego.
Jeżeli jakiś etap ćwiczenia Ci nie wyjdzie, doznasz poczucia własnej porażki lub sztuczności własnego działania, powtórz ćwiczenie nawet 8-10 razy, aż do momentu, w którym będziesz z siebie choć odrobinę zadowolony.
Podaję Ci najprostszy sposób, w jaki możesz mierzyć poziom zadowolenia z własnego działania:
Skala zadowolenia z siebie
W swoim Zeszycie wpisz tytuł "Jestem słoniem - skala zadowolenia z siebie" przerysuj skalę i po każdym etapie przypisz sobie odpowiednią ocenę. Wszystkie etapy ćwiczeń wykonaj w kolejności, niczego nie pomijaj, niczego nie przestawiaj.
Poszczególne ćwiczenia możesz wykonywać przy okazji, na przykład idąc do pracy czy po zakupy. Postaraj
Przystąp do etapu następnego.<br>Jeżeli jakiś etap ćwiczenia Ci nie wyjdzie, doznasz poczucia własnej porażki lub sztuczności własnego działania, powtórz ćwiczenie nawet 8-10 razy, aż do momentu, w którym będziesz z siebie choć odrobinę zadowolony.<br>Podaję Ci najprostszy sposób, w jaki możesz mierzyć poziom zadowolenia z własnego działania:<br>&lt;tit1&gt;Skala zadowolenia z siebie&lt;/&gt;<br>W swoim Zeszycie wpisz tytuł "&lt;q&gt;Jestem słoniem - skala zadowolenia z siebie&lt;/&gt;" przerysuj skalę i po każdym etapie przypisz sobie odpowiednią ocenę. Wszystkie etapy ćwiczeń wykonaj w kolejności, niczego nie pomijaj, niczego nie przestawiaj.<br>Poszczególne ćwiczenia możesz wykonywać przy okazji, na przykład idąc do pracy czy po zakupy. Postaraj
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego