Typ tekstu: Książka
Autor: Kofta Krystyna
Tytuł: Wychowanie seksualne dla klasy wyższej, średniej i niższej
Rok: 2000
publice i tak już wybrane, najpiękniejsze z najładniejszych, poddane ostrej selekcji. Każda z modelek wygląda jak ósmy cud świata.
David Buss donosi o badaniu, w którym mężczyznom pokazano fotografie właśnie takich, wyjątkowo pięknych kobiet. Ten drobny fakt wyraźnie wpłynął na spadek ocen ich własnych partnerek. Niestety, zanotowano również niższy stopień zadowolenia ze swego, uważanego wcześniej za szczęśliwy, związku. Takie same reakcje notuje się u badanych po obejrzeniu nagich dziewcząt z "Playboya".
Żaden z oglądających nie zastanawia się nad faktem, że po to, by zaprezentować kilkanaście zdjęć w "Playboyu", robi się wielodniowe, wielogodzinne sesje zdjęciowe, żeby było z czego wybierać. I jest
publice i tak już wybrane, najpiękniejsze z najładniejszych, poddane ostrej selekcji. Każda z modelek wygląda jak ósmy cud świata.<br>David Buss donosi o badaniu, w którym mężczyznom pokazano fotografie właśnie takich, wyjątkowo pięknych kobiet. Ten drobny fakt wyraźnie wpłynął na spadek ocen ich własnych partnerek. Niestety, zanotowano również niższy stopień zadowolenia ze swego, uważanego wcześniej za szczęśliwy, związku. Takie same reakcje notuje się u badanych po obejrzeniu nagich dziewcząt z "Playboya".<br>Żaden z oglądających nie zastanawia się nad faktem, że po to, by zaprezentować kilkanaście zdjęć w "Playboyu", robi się wielodniowe, wielogodzinne sesje zdjęciowe, żeby było z czego wybierać. I jest
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!