Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: informacje o prowadzeniu rachunków bankowych
Rok: 2000
lub zbiorczych zestawień operacji na SUPERKONCIE PKO-bp pobiera opłatę zgodnie z "Taryfą prowizji i opłat bankowych w Powszechnej Kasie Oszczędności - banku państwowym".
§ 60
Niniejszy Regulamin - zgodnie z art. 385 Kodeksu cywilnego i art. 109 Prawa bankowego ma charakter wiążący.

Zapraszamy do korzystania z SUPERKONTA oraz pozostałych naszych usług, życząc zadowolenia i satysfakcji ze współpracy z nami.
Powszechna Kasa Oszczędności bank państwowy

DRUKARNIA SKARBOWA. W-wa. ul Domaniewska 371D tel. 845-46-19 Zam.99-2647
lub zbiorczych zestawień operacji na SUPERKONCIE PKO-bp pobiera opłatę zgodnie z "Taryfą prowizji i opłat bankowych w Powszechnej Kasie Oszczędności - banku państwowym".<br>§ 60 <br>Niniejszy Regulamin - zgodnie z art. 385 Kodeksu cywilnego i art. 109 Prawa bankowego ma charakter wiążący.<br><br>&lt;hi&gt;Zapraszamy do korzystania z SUPERKONTA oraz pozostałych naszych usług, życząc zadowolenia i satysfakcji ze współpracy z nami.<br>Powszechna Kasa Oszczędności bank państwowy&lt;/&gt;<br><br>DRUKARNIA SKARBOWA. W-wa. ul Domaniewska 371D tel. 845-46-19 Zam.99-2647
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!