Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy budowlane
Rok: 2003
zachowanie czystości środowiska w którym żyjemy. Dzięki współpracy Ortis z koncernem GEALAN. Pragniemy stac się liderem ekologicznych technologii produkcji, przetwarzania i powtórnego przerobu PCV.
Z tego względu naszym celem jest również to, abyście Państwo spoglądając na otaczający was świat przez okna PCV Ortis jednocześnie mieli podstawy do odczuwania radości i zadowolenia z tego, że kupując ten produkt przyłączyliście się do dbałości o środowisko, w którym będą żyć wasze dzieci.
Okna kolorowe
Barwę naszych okien uzyskujemy przeprowadzając proces tzw. koekstruzji, który sprowadza się do zgrzewania profilu z grubą powłoką akrylową. dzięki temu możemy zaoferować Państwu produkt, którego kolor jest w pełni odporny
zachowanie czystości środowiska w którym żyjemy. Dzięki współpracy &lt;name type="org"&gt;Ortis&lt;/&gt; z koncernem &lt;name type="org"&gt;GEALAN&lt;/&gt;. Pragniemy stac się liderem ekologicznych technologii produkcji, przetwarzania i powtórnego przerobu PCV.<br>Z tego względu naszym celem jest również to, abyście Państwo spoglądając na otaczający was świat przez okna PCV &lt;name type="org"&gt;Ortis&lt;/&gt; jednocześnie mieli podstawy do odczuwania radości i zadowolenia z tego, że kupując ten produkt przyłączyliście się do dbałości o środowisko, w którym będą żyć wasze dzieci.<br>Okna kolorowe<br>Barwę naszych okien uzyskujemy przeprowadzając proces tzw. koekstruzji, który sprowadza się do zgrzewania profilu z grubą powłoką akrylową. dzięki temu możemy zaoferować Państwu produkt, którego kolor jest w pełni odporny
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!