Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 6
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
homoseksualnych).
"Popęd płciowy może stanowić problem w przypadku, gdy koliduje z pracą zawodową, zagraża zdrowiu, naraża na niebezpieczeństwo związki danej osoby z innymi ludźmi, jeśli musi ona wciąż od nowa narażać się na uczestnictwo w ryzykownych sytuacjach seksualnych lub utrzymywać wiele kontaktów płciowych, z których żaden nie przynosi jej prawdziwego zadowolenia i zaspokojenia" - pisze dr Ruth Westheimer w "Encyklopedii seksu" (wydawnictwo al fine, Warszawa 1998).
- Cykl wygląda następująco: poszukiwanie partnera, znalezienie, kontakt seksualny, krótka satysfakcja rozładowująca napięcie, ale w krótkotrwały i właściwie pozorny sposób, a za chwilę pragnienie znalezienia następnego partnera - mówi Wiesław Sokoluk.
Stąd bierze się też samotność, która dotyka
homoseksualnych).<br>"Popęd płciowy może stanowić problem w przypadku, gdy koliduje z pracą zawodową, zagraża zdrowiu, naraża na niebezpieczeństwo związki danej osoby z innymi ludźmi, &lt;gap&gt; jeśli musi ona wciąż od nowa narażać się na uczestnictwo w ryzykownych sytuacjach seksualnych lub utrzymywać wiele kontaktów płciowych, z których żaden nie przynosi jej prawdziwego zadowolenia i zaspokojenia" - pisze dr Ruth Westheimer w "Encyklopedii seksu" (wydawnictwo al fine, Warszawa 1998). <br>- Cykl wygląda następująco: poszukiwanie partnera, znalezienie, kontakt seksualny, krótka satysfakcja rozładowująca napięcie, ale w krótkotrwały i właściwie pozorny sposób, a za chwilę pragnienie znalezienia następnego partnera - mówi Wiesław Sokoluk. <br>Stąd bierze się też samotność, która dotyka
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!