Typ tekstu: Książka
Autor: Jedliński Krzysztof i inni
Tytuł: Trening interpersonalny
Rok: 1997
przeszkadzało, a teraz ją drażni.

Beatka proponuje:

- To usiądź gdzie indziej! (Iza siedzi obok Marioli.)

Iza odpala:

- Drażni mnie twoje zadowolenie.

Maciek stwierdza, że "agresja na trenerów to złość na ciszę".

Zaraz potem uwaga skupia się na Beatce i zaczyna się krytyka jej nietreningowego zachowania. Maciek tłumaczy zachowanie Beatki - jej zadowolenie ze wszystkiego - tym, że pierwszy raz uczestniczy w treningu.

Jasia:

Beatka drażniła mnie wczoraj, bo jej wypowiedzi to zwykłe pustosłowie.

Katarzyna tłumaczy, na czym polega różnica w zachowaniu jej i Beatki. Ona ma za wiele treningów, Beatka uczestniczy w treningu pierwszy raz.

Po Beatce widać, że nie najlepiej znosi skupioną
przeszkadzało, a teraz ją drażni.<br><br>Beatka proponuje:<br><br>- To usiądź gdzie indziej! (Iza siedzi obok Marioli.)<br><br>Iza odpala:<br><br>- Drażni mnie twoje zadowolenie.<br><br>Maciek stwierdza, że "agresja na trenerów to złość na ciszę".<br><br>Zaraz potem uwaga skupia się na Beatce i zaczyna się krytyka jej nietreningowego zachowania. Maciek tłumaczy zachowanie Beatki - jej zadowolenie ze wszystkiego - tym, że pierwszy raz uczestniczy w treningu.<br><br>Jasia:<br><br>Beatka drażniła mnie wczoraj, bo jej wypowiedzi to zwykłe pustosłowie.<br><br>Katarzyna tłumaczy, na czym polega różnica w zachowaniu jej i Beatki. Ona ma za wiele treningów, Beatka uczestniczy w treningu pierwszy raz.<br><br>Po Beatce widać, że nie najlepiej znosi skupioną
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego